Wanneer je naar je opdrachtgever reist, wil je dat zo voordelig mogelijk doen. Met de tankpas van Diesel Card Service bieden wij onze leden goede kortingen en een goed overzicht voor de administratie. “De samenwerking met DCS is praktisch en levert een mooi voordeel voor onze leden”, zegt Margreet Drijvers van PZO.

Diesel Card Service verzorgt al jaren tankpassen van Shell en Esso, maar ook multi-merkentankpassen. Zo is er altijd een tankpas die bij jouw situatie past. Je kunt bij zeker 3100 tankstations van Esso, Shell, Texaco, Firezone, Tamoil, Q8, AVIA, TinQ en nog veel meer in Nederland terecht. Zo is er altijd wel eentje in de buurt. Door deze nieuwe samenwerking kunnen leden van PZO profiteren van een nieuw ledenvoordeel. Als lid van PZO betaal je de eerste drie maanden geen kosten voor de tankpas en ontvang je extra korting op de brandstof. Dat kan oplopen tot wel 12 cent korting per liter op de landelijke adviesprijs. Meer informatie over dit ledenvoordeel kun je teruglezen op onze website.

X